Concertagenda

Last update 23 september 2018

 

Ma 24 sept

Jim Keaveny Band +
Amanda Anna Platt Band
Meneer Frits, Eindhoven

Di 25 sept

Amanda Anne Platt & Band,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 25 sept

Dermot Kennedy,
Paradiso, Amsterdam

Di 25 sept

Ben Caplan,
Doornroosje, Nijmegen

Wo 26 sept

Passenger,
AFAS Live, Amsterdam

Wo 26 sept

Dionne Warwick,
Carre, Amsterdam

Wo 26 sept

Ben Caplan,
Rotown, Rotterdam

Wo 26 sept

Rob Lutes,
Burchtplein, Heusden

Wo 26 sept

Maurice van Hoek.
Paradiso, Amsterdam

Wo 26 sept

Europe,
013, Tilburg

Wo 26 sep

Grunting Pigs,
’t Veulen, Den Bosch

Wo 26 sept

They Might Be Giants,
De Roma, Antwerpen (B)

Wo 26 sept

Ben Caplan,
Rotown, Rotterdam

Wo 26 sept

Robert Cray Band,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 27 sept

Robert Cray Band,
Metropool, Hengelo

Do 27 sept

The Brandos,
De Bosuil, Weert

Do 27 sept

Grunting Pigs,
De Bunker, Gemert

Do 27 sept

Clement Peerens,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Do 27 sept

De Dijk (extra concert),
De Mezz, Breda

Do 27 sept

The Tallest Man on Earth,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Do 27 sept

Jeff Lynne’s ELO,
Ziggo Dome, Amsterdam

Do 27 sept

Amanda Anne Platt & Band,
CC De Breughel, Bree (B)

Do 27 sept

Aidan’s Songwriter Night,
’t Rozenknopje, Eindhoven

Do 27 sept

No Crows,
Rispique, Lier (B)

Do 27 sept

They Might Be Giants,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 28 sept

Michelle David & The Gospel Sessions,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 28 sept

Maurice van Hoek,
Sugar Mountain,
Paradiso Amsterdam

Vrij 28 sept

Her Majesty (a tribute to CSN&Y),
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 28 sept

Dublin Legends & Formerly The Dubliners,
Paard van Troje, Den Haag

Vrij 28 sept

Jason Molina + The Tallest Man On Earth,
De Roma, Antwerpen (B)

Vrij 28 sept

Grunting Pigs,
Blues aan Zee festival, Noviteit, Monster

Vrij 28 sept

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
Thiemeloods, Nijmegen

Vrij 28 sept

Amanda Anne Platt & Band
Coco Maria, Veenhuizen

Vrij 28 sept

The Brandos,
Iduna, Drachten

Vrij 28 sept

Gruppo Sportivo,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Vrij 28 sept

Banty Holler,
200 By The Sea Festival, Scheveningen

Vrij 28 sept

Ilse DeLange,
Paradiso, Amsterdam

Za 29 sept

The Tallest Man On Earth,
Nacht van de Poezie Festival, Utrecht

Za 29 sept

Sweet Bourbon,
Papa Joe’s Klub, Köln (D)

Za 29 sept

The Brandos,
De Lantaarn, Hellendoorn

Za 29 sept

Leo Sayer,
Q-Factory, Amsterdam

Za 29 sept

The Joe Cocker Connection,
Bel Air, Breda

Za 29 sept

Verbraak & Van Bijnen,
De Waterput (instore), Bergen op Zoom

Za 29 sept

Grunting Pigs,
Wilhelmina, Eindhoven

Za 29 sept

Nico Dijkshoorn & The Hank Five,
De Amer, Amen

Za 29 sept

Okkerville River,
Rotown, Rotterdam

Za 29 sept

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
Popeye, Hengelo (middag!)

Za 29 sept

Dawn Brothers,
Singel Festival, Edam

Za 29 sept

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
De Cactus, Hengelo (avond)

Za 29 sept

Bernard Allison & Mike Zito,
Blues Alive,
De Weijer, Boxmeer

Zo 30 sept

The Jaydees,
Paradox, Tilburg
CD Release Party: Dandelions

Zo 30 sept

The Tallest Man On Earth,
Rotown, Rotterdam

Zo 30 sept

The Brandos,
Troubadour, Hardenberg

Zo 30 sept

Ilse DeLange,
Paard van Troje, Den Haag

Zo 30 sept

Patricia Vonne & Band,
’t Rozenknopje, Eindhoven

Zo 30 sept

Frederique Spigt,
Beauf
orthuis, Beusichem

Zo 30 sept

Janne Schra,
Doornroosje, Nijmegen

Zo 30 sept

Grunting Pigs,
Blues Waves Festival, Dordrecht

Ma 1 okt

The Tallest Man On Earth,
De Duif, Amsterdam

Ma 1 okt

Chantal Acda Hot Topic & Men From The South,
De Maandag van Van Meurs,
Meneer Frits, Eindhoven

Ma 1 okt

Suede,
Paradiso, Amsterdam

Ma 1 okt

Grunting Pigs,
Parel van Zuilen, Utrecht

Di 2 okt

The Tallest Man On Earth,
De Duif, Amsterdam (extra concert)

Di 2 okt

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
Cultuurhuis, Heerlen

Di 2 okt

Grunting Pigs,
De Ouwehoer, Rotterdam

Wo 3 okt

Rob Lutes,
Rozenknopje, Eindhoven

Wo 3 okt

The Tallest Man On Earth,
Stadsschouwburg, Groningen

Wo 3 okt

Lynne Hanson & The Good Intentions,
Roots in ’t Groen,
Heerenhuys23, Geldrop

Wo 3 okt

King Dude,
Paard van Troje, Den Haag

Wo 3 okt

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
De Weijer, Boxmeer

Do 4 okt

De Dijk,
Paard van Troje, Den Haag

Do 4 okt

Rob Lutes,
Tuney Thursday, Gemert

Do 4 okt

The Bluebirds (Elske de Wall, Krystl & Rachel Louise),
De Oosterpoort, Groningen

Do 4 okt

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
De Harmonie, Edam

Do 4 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Lewinski, Sneek

Do 4 okt

Ruthie Foster,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 5 okt

Rob Lutes,
’t Keerpunt, Spijkerboor

Vrij 5 okt

JW Roy & The Family Band,
LantarenVenster, Rotterdam

Vrij 5 okt

Anthony Johne Clark,
Trouble Tree Folkclub,
Slotzaal van de Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn

Vrij 5 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Protestante Kerk, Hoogkarspel

Vrij 5 okt

Daniel Lohues,
Metropool, Hengelo

Vrij 5 okt

Leif de Leeuw Band,
De Boerderij, Zoetermeer

Vrij 5 okt

T-99,
Missy Sippy, Gent (B)

Vrij 5 okt

Tim Akkermans sings The Boss,
013, Tilburg

Za 6 okt

10e Bergse Bluesfestival,
met div artiesten, Wille and the Bandits, Desperate Bluesgirls e.a.
Gebouw T, Bergen op Zoom

Za 6 okt

Brandon Delagraentiss & Shirma Rouse,
Paard van Troje, Den Haag

Za 6 okt

The Pierce Brothers,
De Metropool, Hengelo

Za 6 okt

The Brandos,
Twilight, Nidrum (B)

Za 6 okt

Daniel Lohues,
Paard van Troje, Den Haag

Za 6 okt

Rob Lutes,
Slotplaats, Bakkeveen

Za 6 okt

AJ Plug, Ruben Hoeke e.a.,
Blues aan de Zaan, De Flux, Zaandam

Za 6 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Kloosterconcert, Gulpen-Wittem

Za 6 okt

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
Sounds, Venlo (middag)

Za 6 okt

Adam Barnes (solo),
Rotown, Rotterdam

Zo 7 okt

JW Roy & The Royal Family Band
Paradiso, Amsterdam

Zo 7 okt

A Balladeer,
De Mezz, Breda

Zo 7 okt

Rob Lutes,
De Waag, Haarlem

Zo 7 okt

The Pierce Brothers,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 7 okt

Her Majesty (“The very best of CSN&Y”)
Sugar Mountain,
Paradiso, Amsterdam

Ma 8 okt

Sophie Cavez, Baltazar Montanaro & The Big World,
De Maandag van Van Meurs,
Meneer Frits, Eindhoven

Ma 8 okt

G. Love,
De Roma, Antwerpen (B)

Ma 8 okt

Ry Cooder,
Carre, Amsterdam

Di 9 okt

Ry Cooder,
Carre, Amsterdam

Di 9 okt

Sean Taylor,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Wo 10 okt

Rayland Baxter,
Paradiso, Amsterdam

Wo 10 okt

Don McLean,
De Oosterpoort, Groningen

Wo 10 okt

Judi Jackson,
A tribute to Nina Simone,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Wo 10 okt

A Balladeer,
Paard van Troje, Den Haag

Wo 10 okt

Ancient Shapes & Daniel Romano
Vera, Groningen

Wo 10 okt

Con Brio,
LantarenVenster, Rotterdam

Wo 10 okt

The Posies,
Tivoli De Helling, Utrecht

Wo 10 okt

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
De Rozenknop, Eindhoven

Wo 10 okt

Banty Holler,
De Maatschappij, Den Haag

Wo 10 okt

The Magic Gang,
Rotown, Rotterdam

Do 11 okt

Ry Cooder,
Stadsschouwburg, Antwerpen (B)

Do 11 okt

Mark Lanegan,
De Roma, Antwerpen (B)

Do 11 okt

Cloves,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Do 11 okt

Rob Heron & The Tea Pad Orchestra,
Patronaat, Haarlem

Do 11 okt

The Dawn Brothers,
Rotown, Rotterdam (CD Release Party)

Do 11 okt

Gert Vlok Nel,
Beauf
orthuis, Beusichem

Do 11 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
De Speeltplaats, Tegelen

Do 11 okt

Con Brio,
Bitterzoet, Amsterdam

Do 11 okt

The Posies,
Vera, Groningen

Vrij 12 okt

Rob Heron & The Tea Pad Orchestra,
Zwarte Ruiter, Den Haag

Vrij 12 okt

Ry Cooder,
Kursaal, Oostende (B)

 Vrij 12 okt

Michelle David & The Gospel Sessions,
De Metropool, Hengelo

Vrij 12 okt

Con Brio,
Doornroosje, Nijmegen

Vrij 12 okt

The Poozies,
Roots aan de Zaan,
De Kleine Waarheid, Zaandan

Vrij 12 okt

Chastity Brown,
Sliktones & Aerden Plaats, Oude Bildtzijl

Vrij 12 okt

Chastity Brown,
SlikTones @ Aerden Plaats, Oude Bildtzijl

Vrij 12 okt

Yorick Van Norden,
De Mezz, Breda

Vrij 12 okt

Verbraak & Van Bijnen,
Theater De Buurvrouw, Rotterdam (Schiebroek)

Vrij 12 okt

Don McLean,
Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven

Vrij 12 okt

David Luning,
Cafe Luning, Ruinen

Vrij 12 okt

David Olney,
De Slotplaats, Bakkeveen

Vrij 12 okt

Leif de Leeuw Band,
Schouwburg, Hengelo

Vrij 12 okt

The Posies,
De Nieuwe Nor, Heerlen

Vrij 12 okt

Ilse deLange,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 12 okt

Leif de Leeuw Band,
Theater de Buurvrouw, Rotterdam/Schiebroek

Za 13 okt

A Balladeer,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 13 okt

Don McLean,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 13 okt

Rob Heron & The Tea Pad Orchestra,
Razzmatazz, Oost Souburg

Za 13 okt

Paul Carrack,
Muziekcentrum, Enschede

Za 13 okt

The Mountain Goats,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 13 okt

David Luning,
Speelplaats, Baars

Za 13 okt

Ancient Shapes with Daniel Romano,
Beerland, Hengelo

Za 13 okt

Dawn Brothers,
Festyland, Volkel

Za 13 okt

The Posies,
Podium Victorie, Alkmaar

Za 13 okt

David Olney,
In The Woods, Leusden

Za 13 okt

Le Noise – A Tribute To Neil Young,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Za 13 okt

UB40,
AFAS Live, Amsterdam

Za 13 okt

Dieter van der Westen Band,
Sofar, Utrecht

Za 13 okt

Leif de Leeuw Band,
De Mezz, Breda

 Za 13 okt

The Posies,
Metropool, Hengelo

Zo 14 okt

Banty Holler,
De Paraplu, Den Haag

Zo 14 okt

Anthony D’Amato + Tangarine,
De Vorstin, Hilversum

Zo 14 okt

Ian Siegal,
De Mezz, Breda

Zo 14 okt

David Luning,
Thedinghsweert, Tiel

Zo 14 okt

JW Roy & The Royal Family Band
Luxor Live, Arnhem

Zo 14 okt

Rob Heron & The Tea Pad Orchestra,
Het Spektakel, Asten

Zo 14 okt

The Brandos,
Victorie, Alkmaar

Zo 14 okt

David Olney,
Museum Nic Jonk, Grootschermer

Zo 14 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Cultuurhuys, Waddinxveen

Zo 14 okt

Paul Carrack,
Carré, Amsterdam

Ma 15 okt

Martin Harley,
Bel Air, Breda

Ma 15 okt

Paul Carrack,
De Spiegel, Zwolle

Ma 15 okt

David Luning,
De Maandag van Van Meurs,
Meneer Frits, Eindhoven

Ma 15 okt

JW Roy & The Royal Family Band,
De Oosterpoort, Groningen

Ma 15 okt

Marc Broussard,
Rotown, Rotterdam

Ma 15 okt

David Luning,
Meneer Frits, Eindhoven

Di 16 okt

Marc Broussaerd,
De Melkweg, Amsterdam

Di 16 okt

Don McLean,
Stadsschouwburg, Brugge (B)

Di 16 okt

Jennie Lena,
Paradiso Noord, Amsterdam

Di 16 okt

Ben Bedford + Tim Grimm,
Q-Bus, Leiden

Di 16 okt

Paul Carrack,
Musis Parkzaal, Arnhem

Wo 17 okt

Martin Harley,
Roots in ’t Groen,
Heerenhuys23, Geldrop

Wo 17 okt

Paul Carrack,
Luxor Live, Arnhem

Wo 17 okt

David Olney feat. Daniel Seymour,
Musemix Concerts,
Sociëteit Engels, Den Haag

Wo 17 okt

James Hunter Six,
Stadsschouwburg, Brugge (B)

Wo 17 okt

Ian Siegal,
De Flux, Zaandam

Wo 17 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Beter en Leuk, Amsterdam

Wo 17 okt

Doe Maar,
013, Tilburg

Do 18 okt

Doe Maar,
013, Tilburg (extra concert)

Do 18 okt

Lynne Hanson & The Good Intentions,
Live Stage Marnix,
De Bospoort, Ede

Do 18 okt

Niels Geusebroek sings Coldplay,
Paard van Troje, Den Haag

Do 18 okt

Robert Jon & The Wreck,
Q-Bus, Leiden

Do 18 okt

Flying Horseman,
Paard van Troje, Den Haag

Do 18 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Kerkconcert, Paasloo

Do 18 okt

David Luning,
CC De Breughel, Bree (B)

Do 18 okt

Paul Carrack,
Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven

Do 18 okt

Jo Harman,
Rispiqué, Lier (B)

Do 18 okt

Izaline Calister & Thijs Borsten,
T
he Lasses & Kathryn Claire,

Do 18 okt

Stu Larsen,
Oosterpoort, Groningen

Do 18 okt

David Luning,
CC De Breughel, Bree (B)

Do 18 okt

Chastity Brown,
Listwaar, Oud-Heverlee (B)

Vrij 19 okt

Levi Parham, Chris Blevins & Dan Martin,
De Amer, Amen

Vrij 19 okt

Garrett T Capps.
De Casino, Sint Niklaas (B)

Vrij 19 okt

Chastity Brown,
Junuhoff, Wageningen

Vrij 19 okt

Pieta Brown + Lucie Thorne,
Nw Dijkhuis, Doetinchem

Vrij 19 okt

Tim Grimm,
Acoustic Alley, Den Haag

Vrij 19 okt

Ben Bedford,
Peticantus, Hoorn

Vrij 19 okt

Pieta Brown,
Nw Dijkhuis, Doetinchem

Vrij 19 okt

Nathan James & Maurice van Hoek,
De Mezz, Breda

Vrij 19 okt

Gruppo Sportivo,
De Metropool, Hengelo

Vrij 19 okt

Leif de Leeuw Band,
Cacaofabriek, Helmond

Vrij 19 okt

JW Roy & The Royal Family Band,
Hedon, Zwolle

Vrij 19 okt

American Aquarium + Anthony D’Amato,
Iduna, Drachten

Vrij 19 okt

The Golden Earring,
013, Tilburg

Za 20 okt

Ramblin’ Roots Festival,
met diverse artiesten, o.a. Alejandro Escovedo, American Aquarium, David Luning, Ben Miller Band, Ad Vanderveen, Jonny Lang, Pieta Brown, Garrett T Capps, Chastity Brown,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 20 okt

America,
TiviliVredenburg, Utrecht

Za 20 okt

Luke Winslow King + Anthony D’Amato,
De Oosterpoort, Groningen

Za 20 okt

Frank Turner & The Sleeping Souls,
013, Tilburg

Za 20 okt

Jay-Roon,
Roots in The Woods, Apeldoorn

Za 20 okt

Ben Bedford,
Huisconcert, Vlierden

Za 20 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Kerkconcert, Ter Idzard

Za 20 okt

American Aquarium,
Ramblin’ Roots, Utrecht

Za 20 okt

Leif de Leeuw Band,
De Noot, Hoogland

Za 20 okt

Sweet Bourbon,
Bluesclub Baden Baden, Baden Baden (D)

Zo 21 okt

Luke Winslow-King,
Paard van Troje, Den Haag

Zo 21 okt

Chatham County Line,
Patronaat, Haarlem

Zo 21 okt

David Luning,
CC De Amer, Amen

Zo 21 okt

JW Roy & The Royal Family Band,
Paradox, Tilburg

Zo 21 okt

Pieta Brown,
Nic Jonk, Grootschermer

Zo 21 okt

Chatham County Line,
Patronaat, Haarlem

Zo 21 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
De Waag, Haarlem

Zo 21 okt

Kasey Musgraves,
Melkweg, Amsterdam

Zo 21 okt

Pieta Brown + Lucie Thorne,
Nic Jonk, Grootschermer

Zo 21 okt

T-99,
Wilhelmina, Eindhoven

Zo 21 okt

Matt Simons,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 21 okt

Stu Larsen,
Rotown, Rotterdam

Zo 21 okt

David Olney & Daniel Seymour,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Zo 21 okt

Garrett T Capps,
Roots In The Wood, Apeldoorn

Zo 21 okt

American Aquarium + Anthony D’Amato,
Luxor Live, Arnhem

Ma 22 okt

David Olney & Tim en Jackson Grimm,
De Maandag van Van Meurs,
Meneer Frits, Eindhoven

Ma 22 okt

American Aquarium,
De Amer, Amen

Ma 22 okt

Lord Huron,
Paradiso, Amsterdam

Di 23 okt

Levi Parham & Chris Blevins,
Crossroads Sessie,
Het Vestzaktheater, Moeregrebstraat 18,
Bergen op Zoom
info: crossroadsradio@home.nl

Di 23 okt

Fish,
Paradiso, Amsterdam

Di 23 okt

Garrett T Capps,
DDW Music, Eindhoven

Di 23 okt

Ben Bedford,
Trianon, Nijmegen

Di 23 okt

ElectroBluesSociety,
De Hip, Deventer

Di 23 okt

Pieta Brown + Lucie Thorne,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 23 okt

Doug McLeod,
Uriana Theater, Keulen (D)

Di 23 okt

Tangerine + Andy McKee,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 23 okt

Matt Simons,
Melkweg, Amsterdam

Wo 24 okt

Garrett T Capps,
Cobblestone Club, Oldenzaal

Wo 24 okt

Matt Simons,
013, Tilburg

Wo 24 okt

Phosphorenscent,
Paradiso, Amsterdam

Wo 24 okt

ElectroBluesSociety,
Taverne, Bergen

Wo 24 okt

David Luning,
Q-Factory, Amsterdam

Wo 24 okt

Fish,
Doornroosje, Nijmegen

Do 25 okt

Levi Parham & Chris Blevins,
Het Witte Kerkje, Terheijden

Do 25 okt

Garrett T Capps,
W2, Den Bosch

Do 25 okt

Pieta Brown + Lucie Thorne,
Luxor Live, Arnhem

Do 25 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Cultuurschuur, Monster

Do 25 okt

Leif de Leeuw Band,
Flux, Zaandam

Vrij 26 okt

Fish,
Paard van Troje, Den Haag

Vrij 26 okt

Jerry Leger & The Situation + T-99,
De Peppel, Zeist

Vrij 26 okt

JW Roy & The Royal Family Band
Gebouw T, Bergen op Zoom

Vrij 26 okt

Garrett T Capps,
Q-Factory, Amsterdam

Vrij 26 okt

Leif de Leeuw Band,
Bibelot, Dordrecht

Vrij 26 okt

Ben Bedford,
Muziekpodium Peter & Leni, Steendam

Vrij 26 okt

Ancient Shapes with Daniel Romano,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 26 okt

Cat Power,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Vrij 26 okt

David Eugene Edwards,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 26 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Cultuurwerkplaats BC47, Borgercompanie

Vrij 26 okt

Tim Easton,
Toogenblik, Brussel-Haren (B)

Za 27 okt

Luka Bloom,
Oosterpoort, Groningen

Za 27 okt

George Harrison 75 Tribute Band,
Theater Van Beresteyn, Veendam

Za 27 okt

Mitch Rivers,
Podium Victorie, Alkmaar

Za 27 okt

The Mastersons,
Lux, Nijmegen

Za 27 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
’t Zandgat, Katwijk

Za 27 okt

Brigid Mae Power,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Za 27 okt

A Song Journey III,
In The Woods, Leusden

Zo 28 okt

Luka Bloom,
Nieuwe Kerk (i.s.m. Paard van Troje), Den Haag

Zo 28 okt

Mitch Rivers,
Paard van Troje, Den Haag

Zo 28 okt

Lynn Hanson & The Good Intentions,
’t Keerpunt, Spijkerboor

Zo 28 okt

Jerry Leger,
A Walk About Music, Edam

Zo 28 okt

Leif de Leeuw Band,
Muziek mit bus, Groningen

Zo 28 okt

Anthony D’Amato & Lea Kliphuis,
Real Roots Cafe Live,
Koffie & Eethuis De Gelderse Poort, Millingen a/d Rijn

Zo 28 okt

The Lasses & Kathryn Claire,
Pianokamer, Spierdijk

Zo 28 okt

Ben Bedford,
De Waag, Haarlem

Zo 28 okt

Fish,
TivoliVredenburg, Utrecht

Zo 28 okt

Anthony D’Amato,
Real Roots Cafe Live, Millengen aan de Rijn

Zo 28 okt

Robben Ford,
De Metropool, Hengelo

Zo 28 okt

Tim Easton,
De Waag, Haarlem

Zo 28 okt

The Mastersons,
A Walk Abouw Music, Edam

Zo 28 okt

Doug McLeod,
Rozenknopje, Eindhoven

Zo 28 okt

Garrett T Capps,
A Walk About Music, Edam

Zo 28 okt

The High Kings,
Lourdeskerk, Scheveningen

Zo 28 okt

Pieta Brown + Lucie Thorne,
Walhalla, Rotterdam

Ma 29 okt

Ray Bonneville,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 29 okt

Levi Parham, Dan Martin & Chris Blevins,
De Maandag van Van Meurs,
Meneer Frits, Eindhoven

Ma 29 okt

Garrett T Capps,
Paard van Troje, Den Haag

Ma 29 okt

Beth Hart,
TivoliVredenburg, Utrecht

Ma 29 okt

Blackberry Smoke,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Di 30 okt

Darius Rucker,
Sugar Mountain,
Paradiso, Amsterdam

Di 30 okt

Kurt Vile & The Violators,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Di 30 okt

Doug McLeod,
Q-Bus, Leiden

Di 30 okt

The Marcus King Band,
Doornroosje, Nijmegen

Di 30 okt

Steve Wynn & Chris Cacavas,
De Oosterpoort, Groningen

Wo 31 okt

Tim Easton,
Rozenknopje, Eindhoven

Wo 31 okt

Ladysmith Black Mambazo
Paard van Troje, Den Haag

Wo 31 okt

The Levellers,
De Mezz, Breda

Wo 31 okt

Doug MacLeod,
Bistro Burchtplein, Heusden

Wo 31 okt

Daniel Lohues Elektrisch,
De Oosterpoort, Groningen

Do 1 nov

Father John Misty,
De Roma, Antwerpen (B)

Do 1 nov

Tim Easton,
Cowboy Up, Waardamme (B)

Do 1 nov

The Pretty Things,
Doornroosje, Nijmegen

Do 1 nov

Claw Boys Claw,
De Mezz, Breda

Do 1 nov

Wende,
Paard van Troje, Den Haag

Do 1 nov

David Philips,
Cultuurhuis, Heerlen

Do 1 nov

Kurt Vile & The Violators,
Paradiso, Amsterdam

Do 1 nov

Ben Prestage,
De Bunker, Gemert

Do 1 nov

Steve Wynn & Chris Cacavas,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Do 1 nov

Steve Hill (A Meeting with the blues),
Q-Bus, Leiden

Do 1 nov

The Contenders,
St. Jacobskapel, Nijmegen

Do 1 nov

Lili Grace,
De Mezz, Breda

Do 1 nov

Alela Diane,
De Oosterpoort, Groningen

Do 1 nov

Leon Bridges,
AFAS, Amsterdam

Vrij 2 nov

Over The Rhine,
Junushoff, Wageningen

Vrij 2 nov

George Harrison 75 Tribute Band,
Q-Factory, Amsterdam

Vrij 2 nov

Ben Prestage,
Le Parc, Luik (B)

Vrij 2 nov

A Song Journey III,
Trouble Tree Folkclub,
Slotzaal van de Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn

Vrij 2 nov

Jerry Leger,
Burgerweeshuis, Deventer

Vrij 2 nov

JP Harris + Miss Tess,
Cafe Wilhelmina, Eindhoven

Vrij 2 nov

Garrett T Capps,
Merleijn, Nijmegen

Vrij 2 nov

Curtis Harding,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 2 nov

Avishai Cohen,
De Roma, Antwerpen (B)

Vrij 2 nov

JW Roy & The Royal Family Band,
Grenswerk, Venlo

Vrij 2 nov

Father John Misty,
De Effenaar, Eindhoven

Vrij 2 nov

American Aquarium + Anthony D’Amato,
Kroepoekfabriek, Vlaardingen

Za 3 nov

Take Root Festival,
met o.a. Father John Misty, Neko Case, American Aquarium, Trampled by Turtles, Kurt Vile, Michael McDermott & Heather Horton, Shakey Graves, Garrett T Capps, Marlon Williams, Gold Star, Darlingside, Jerry Leger, The Mastersons,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 3 nov

David Philips,
private house concert, IJsselstein

Za 3 nov

Over The Rhine,
Doopsgezinde Kerk, Middelburg

Za 3 nov

JP Harris & The Tough Choices,
Q-Factory, Amsterdam

Za 3 nov

Leif de Leeuw Band,
Kulturhuis Burcht van Haeften, Haaften

Za 3 nov

Gregory Page,
CD-Presentatie: A Wild Rose
Amstelkerk, Amsterdam

Za 3 nov

Level 42,
013, Tilburg

Za 3 nov

Wende,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Za 3 nov

Stefan van de Sande,
Arsenaal Theater, Vlissingen

Za 3 nov

Ben Prestage,
Rosblues, Rosmalen

Zo 4 nov

Luka Bloom,
Het Zonnehuis, Amsterdam

Zo 4 nov

Trampled By Turtles,
Paradiso, Amsterdam

Zo 4 nov

Southern Roots Festival,
met o.a. American Aquarium,
De Nieuwe Nor, Heerlen

Zo 4 nov

The Lasses,
Vredeskerk, Bergen aan Zee

Zo 4 nov

American Aquarium,
De Nieuwe Nor, Heerlen

Zo 4 nov

The Gigantics,
Roots aan de Zaan,
De Kleine Waarheid, Zaandan

Zo 4 nov

David Byrne,
AFAS Live, Amsterdam

Zo 4 nov

Ben Prestage,
De Ouwehoer, Rotterdam

Zo 4 nov

Over the Rhine,
Festival Rootz, Breda

Zo 4 nov

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
Southern Roots Festival, Heerlen

Zo 4 nov

David Philips,
Timboektoe, Velsen Noord

Zo 4 nov

Darlingside,
TivoliVredenburg, Utrecht

Zo 4 nov

Daniel Blumberg,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Zo 4 nov

Vera Jones,
Roode Bioscoop, Amsterdam

Zo 4 nov

Echo & the Bunnymen,
De Roma, Antwerpen (B)

Zo 4 nov

JP Harris, Miss Tess + Jay-Roon,
De Mezz, Breda

Zo 4 nov

Matt Bianco,
De Flux, Zaandam

Ma 5 nov

Ben Bedford + Stephen Fearing,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 5 nov

Darlingside,
Paradiso, Amsterdam

Ma 5 nov

Father John Misty,
Paradiso, Amsterdam

Ma 5 nov

Jarrod Dickenson,
Paard van Troje, Den Haag

Ma 5 nov

Macy Gray,
Paard van Troje, Den Haag

Ma 5 nov

Ben Prestage,
Bel Air, Breda

Di 6 nov

Michael McDermott & Heather Horton,
Crossroads Sessie,
Het Vestzaktheater, Moeregrebstraat 18,
Bergen op Zoom
info: crossroadsradio@home.nl

Di 6 nov

Over The Rhine,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 6 nov

Stephen Fearing,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 6 nov

Ben Prestage,
Missy Sippy, Gent (B)

Wo 7 nov

Ben Prestage,
Roots in ’t Groen,
Het Koepelhuys van Heerenhuys 23, Geldrop

Wo 7 nov

David Philips,
Filmhuis, Zevenaar

Do 8 nov

Joan Osborne,
Podium De Flux, Zaadam

Do 8 nov

Johan,
Paard van Troje, Den Haag

Do 8 nov

David Philips,
De Bunker, Gemert

Do 8 nov

Michael McDermott & Heather Horton,
Musemix Concerts,
Sociëteit Engels, Den Haag

Do 8 nov

Sari Schorr,
DSJ, Dordrecht

Do 8 nov

Tom Odell,
AFAS Live, Amsterdam

Do 8 nov

Over The Rhine,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 9 nov

Tim Knol,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Vrij 9 nov

Grant Lee Phillips,
Sugar Mountain
Paradiso, Amsterdam

Vrij 9 nov

Popa Chubby,
Q-Factory, Amsterdam

Vrij 9 nov

Wende,
013, Tilburg

Vrij 9 nov

JW Roy & The Royal Family Band,
Metropool, Hengelo

Vrij 9 nov

Emil Landman & Jon McCleery,
Zonnehuis, Amsterdam

Vrij 9 nov

The Mastersons,
Patronaat, Haarlem

Vrij 9 nov

Ben Prestage,
De Luux, Overpelt (B)

Vrij 9 nov

Leif de Leeuw Band,
VanSlag, Borger

Vrij 9 nov

Stephen Fearing,
Acoustic Alley, Den Haag

Vrij 9 nov

Dana Fuchs,
DRU Cultuurfabriek, Ulft

Vrij 9 nov

Martin Sexton,
Paradiso Noord, Amsterdam

Vrij 9 nov

Over the Rhine,
GC De Wildeman, Herent (B)

Vrij 9 nov

Michael McDermott & Hearther Horton,
De Slotplaats, Bakkeveen

Za 10 nov

David Philips,
Speelplaats Baars, Baars

Za 10 nov

Matthew Logan Vasquez  & Israel Nash,
Muziekgieterij, Maastricht

Za 10 nov

Leif de Leeuw Band,
Gerd’s Juke Joint, Joldelund

Za 10 nov

Punch Brothers,
Paradiso, Amsterdam

Za 10 nov

The Levellers,
De Roma, Antwerpen (B)

Za 10 nov

Ben Prestage,
Blues aan Zee, Noviteit, Monster

Za 10 nov

Douwe Bob,
Paard van Troje, Den Haag

Za 10 nov

Over the Rhine,
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem

Za 10 nov

Michael McDermott & Heather Horton,
In The Woods, Leusden

Za 10 nov

Mike Aiken,
Het Oude Wapen, Blijham

Za 10 nov

Tim Knol,
De Mezz, Breda

Zo 11 nov

Curtis Harding,
De Roma, Antwerpen

Zo 11 nov

The Mastersons,
Kloveniersdoelen, Middelburg

Zo 11 nov

Matthew Logan Vasquez + Israel Nash
Hedon, Zwolle

Zo 11 nov

Ben Prestage,
Crossroads cafe, Antwerpen (B)

Zo 11 nov

Ancient Shapes with Daniel Romano,
Le Guess Who, Utrecht

Zo 11 nov

Mike Aiken,
The Black Wolf Saloon, Venlo

Zo 11 nov

Dana Fuchs,
De Bosuitl, Weert

Zo 11 nov

Mike Stern,
Paard van Troje, Den Haag

Zo 11 nov

George Harrison 75 Tribute Band,
Theater Cultura, Ede

Zo 11 nov

Over the Rhine,
Kulturhaus Ludenscheid, Ludenscheid (D)

Ma 12 nov

A Song Journey III,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 12  nov

Matthew Logan Vasquez + Israel Nash
TivoliVredenburg, Utrecht

Ma 12 nov

The Punch Brothers,
Paradiso Noord, Amsterdam

Di 13 nov

Young Gun Silver Fox,
De Oosterpoort, Groningen

Di 13 nov

My Darling Clementine,
Folk in de Walden, Oentsjerk

Di 13 nov

Beechwood,
Merleijn, Nijmegen

Di 13 nov

Noahn Kahan,
Paradiso, Amsterdam

Di 13 nov

Father John Misty,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 14 nov

Kim Wilde,
Muziekgebouw, Eindhoven

Wo 14 nov

Beachwood,
Paard van Troje, Den Haag

Wo 14 nov

Sari Schorr,
Spirit of 66, Verviers (B)

Wo 14 nov

The Decemberists,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 14 nov

Noah Kahn,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Wo 14 nov

Young Gun Silver Fox,
De LantarenVenster, Rotterdam

Do 15 nov

Stephen Fearing,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 15 nov

Texas,
TivoliVredenburg, Utrecht

Do 15 nov

My Darling Clementine,
Live Stage Marnix, Ede

Do 15 nov

Beechwood,
Patronaat, Haarlem

Do 15 nov

Kim Wilde,
Orpheus, Apeldoorn

Do 15 nov

Blue Rose Code,
Paard van Troje, Den Haag

Do 15 nov

My Darling Clementine,
Live Stage Marnix,
De Bospoort, Ede

Do 15 nov

Young Gun Silver Fox,
013, Tilburg

Do 15 nov

The Decemberists,
Paradiso, Amsterdam

Do 15 nov

Emil Landman,
Muziekgieterij, Maastricht

Do 15 nov

Fish,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 16 nov

De Bonte Wever,
Assen

Vrij 16 nov

JW Roy & The Royal Family Band,
Iduna, Drachten

Vrij 16 nov

Emil Landman,
Simplon, Groningen

Vrij 16 nov

George Harrison 75 Tribute Band,
Bibelot, Dordrecht

Vrij 16 nov

Dana Fuchs,
Willem Twee, Den Bosch

Vrij 16 nov

Wende,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 16 nov

Gare Du Nord,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Vrij 16 nov

The Henhouse Prowlers,
Zwarte Ruiter, Den Haag

Vrij 16 nov

Jon Dee Graham & Dan Stuart & Tom Heyman,
Peticantus, Hoorn

Za 17 nov

Kim Wilde,
TivoliVredenburg, Utrecht

Za 17 nov

YesShows,
Paard van Troje, Den Haag

Za 17 nov

The Henhouse Prowlers,
Cowboy Up, Waardamme (B)

Za 17 nov

Stephen Fearing,
Nw Dijkhuis, Doetinchem

Za 17 nov

Dana Fuchs,
Bluesfestival, Hoogeveen

Za 17 nov

Bob Wayne,
Q-Factory, Amsterdam

Za 17 nov

Leif de Leeuw Band,
Heyhoef Backstage, Tilburg

Za 17 nov

Wende,
Metropool, Hengelo

Zo 18 nov

Pete Murray,
Pa
radiso Noord, Amsterdam

Zo 18 nov

Nielson,
Paard van Troje, Den Haag

Zo 18 nov

Mark Olson,
Q-Factory, Amsterdam

Zo 18 nov

Bob Wayne,
Underground, Lelystad

Zo 18 nov

Ben Howard,
TivoliVredenburg, Utrecht

Zo 18 nov

Dana Fuchs,
De Spot, Middelburg

Zo 18 nov

JW Roy & The Royal Family Band,
Schiller, Aalten

Zo 18 nov

Ember Swift,
Folk Society, Tiengemeeten

Ma 19 nov

Ben Howard,
TivoliVredenburg, Utrecht

Ma 19 nov

The Rev Shawn Amos,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 19 nov

Pete Murray + The Dunwells,
De Oosterpoort, Groningen

Ma 19 nov

The Henhouse Prowlers,
Casino, Sint Niklaas (B)

Ma 19 nov

Cowboy Junkies,
Paard van Troje, Den Haag

Di 20 nov

Gregory Alan Isakov,
Orangerie Botanique, Brussel (B)

Di 20 nov

Kim Wilde,
De Kubus, Lelystad

Di 20 nov

The Reverend Shawn Amos,
Q-Bus, Leiden

Di 20 nov

Ben Howard,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 20 nov

JP Harris,
TivoliVredenburg, Utrecht

Di 20 nov

Tom Manks & Sera Smolen,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Wo 21 nov

Kim Wilde,
Gebr. De Nobel, Leiden

Wo 21 nov

Ember Swift,
Paddy O’Ryans, Leeuwarden

Do 22 nov

Kim Wilde,
Patronaat, Haarlem

Do 22 nov

Eric Brace & Thomm Jutz,
Musemix Concerts,
Sociëteit Engels, Den Haag

Do 22 nov

Becca Mancari,
Metropool, Hengelo

Do 22 nov

Emil Landman,
Cul de Sac, Tilburg

Do 22 nov

Nielson,
De Mezz, Breda

Vrij 23 nov

Walter Trout,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 23 nov

Emil Landman,
Paard van Troje, Den Haag

Vrij 23 nov

De Dijk,
De Gigant, Apeldoorn

Vrij 23 nov

Other Roads,
Trouble Tree Folkclub,
Slotzaal van de Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn

Vrij 23 nov

Danny Vera,
Paard van Troje, Den Haag

Vrij 23 nov

Suzan Seegers,
Acoustic Alley, Den Haag

Vrij 23 nov

JW Roy & The Royal Family Band,
Effenaar, Eindhoven

Vrij 23 nov

Jennie Lena,
De Flux, Zaandam

Vrij 23 nov

The Wild Romance,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Vrij 23 nov

Tim Knol,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 23 nov

Bent van Looy,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 23 nov

Kim Wilde,
Bibelot, Dordrecht

Za 24 nov

Tim Knol,
De Pul, Uden

Za 24 nov

Claw Boys Claw,
Paard van Troje, Den Haag

Za 24 nov

The Breeders,
De Oosterpoort, Groningen

Za 24 nov

Matthews Southern Comfort,
In The Woods, Leusden

Za 24 nov

Leif de Leeuw Band,
Theater Calypso, Wijk bij Duurstede

Za 24 nov

George Harrison 75 Tribute Band,
Paradox, Tilburg

Za 24 nov

Becca Mancari,
Paradiso, Amsterdam

Za 24 nov

Ennio Morricone,
Paleis 12, Brussel (B)

Zo 25 nov

Jethro Tull,
Carré, Amsterdam

Zo 25 nov

JP Harris + Miss Tess,
Luxor, Arnhem

Zo 25 nov

The Grand East,
Sugar Mountain,
Paradiso, Amsterdam

Ma 26 nov

Sophie Cavez & Baltazar Montanaro + The Big World,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 26 nov

Julia Holter,
Paradiso Noord, Amsterdam

Ma 26 nov

Jethro Tull,
013, Tilburg

Di 27 nov

Margriet Sjoerdsma & Egbert Derix,
Crossroads Sessie,
Het Vestzaktheater, Moeregrebstraat 18,
Bergen op Zoom
info: crossroadsradio@home.nl

Di 27 nov

First Aid Kit,
De Roma, Antwerpen (B)

Di 27 nov

Gregory Alan Isakov,
Paradiso, Amsterdam

Di 27 nov

Nathan Bell,
Puur Wit, Terheijden

Di 27 nov

ElectroBluesSociety,
De Hip, Deventer

Wo 28 nov

Nathan Bell,
TivoliVredenburg, Utrecht

Wo 28 nov

Chris Stills,
Melkweg, Amsterdam

Wo 28 nov

UB40,
La Madeleine, Brussel (B)

Wo 28 nov

Gregory Alan Isakov,
Support: Joe Purdy
De Oosterpoort, Groningen

Wo 28 nov

Julia Holter,
De Roma, Antwerpen (B)

Do 29 nov

Matthews Southern Comfort,
Heerenlogement, Beusichem

Do 29 nov

Racoon,
De Oosterpoort, Groningen

Do 29 nov

Jacqueline Govaert,
De Oosterpoort, Groningen

Do 29 nov

Lera Lynn,
Paradiso (locatie: Het Zonnehuis), Amsterdam

Do 29 nov

Jon Allen,
Paradiso, Amsterdam

Do 29 nov

The Lasses,
Betty Asfalt Complex, Amsterdam

Do 29 nov

Leif de Leeuw Band,
’t Beest, Goes

Do 29 nov

Johan,
De Effenaar, Eindhoven

Vrij 30 nov

Douwe Bob,
TivoliVredenburg, Utrecht

Vrij 30 nov

Blaudzun,
Paard van Troje, Den Haag

Vrij 30 nov

George Harrison 75 Tribute Band,
Dru Cultuurfabriek, Ulft

Vrij 30 nov

Lera Lynn,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 30 nov

Danny Vera,
Doornroosje, Nijmegen

Vrij 30 nov

De Wolff,
De Mezz, Breda

Za 1 dec

Nathan Bell,
Museum Nic Jonk, Grootschermer

Za 1 dec

Dan Baird & Homemade Sin,
De Melkerij, Zemst (B)

Za 1 dec

Gryphon,
Roots aan de Zaan,
Fluxus/Verkadezaal, Zaandan

Za 1 dec

George Harrison 75 Tribute Band,
Podium Victorie, Alkmaar

Zo 2 dec

BJ Baartmans,
35 jarig jubileum,
D’n Herberg, Belfeld

Zo 2 dec

Nathan Bell,
Thedinghsweert, Tiel

Ma 3 dec

Nathan Bell + Assorted Travellers,
Meneer Frits, Eindhoven

Ma 3 dec

John Cale,
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam

Di 4 dec

Nathan Bell,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 4 dec

John Cale,
De Oosterpoort, Groningen

Di 4 dec

Tom Baxter,
Paard van Troje, Den Haag

Do 6 dec

Danny Vera,
De Oosterpoort, Groningen

Do 6 dec

Trixie Whitley,
De Mezz, Breda

Do 6 dec

Venice,
De Oosterpoort, Groningen

Do 6 dec

The Dawn Brothers,
De Nieuwe Nor, Heerlen

Do 6 dec

Nathan Bell,
Walhalla, Rotterdam

Do 6 dec

T-99,
Luxor, Arnhem

Vrij 7 dec

Nathan Bell,
Pa
radiso (locatie Bitterzoet), Amsterdam

Vrij 7 dec

De Dijk,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 7 dec

Leif de Leeuw Band,
De Gelderlandfabriek, Culemborg

Vrij 7 dec

Clean Pete,
De Mezz, Breda

Vrij 7 dec

George Harrison 75 Tribute Band,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Za 8 dec

Matthews Southern Comfort,
Paradox, Tilburg

Za 8 dec

Nathan Bell,
De Oosterpoort, Groningen

Za 8 dec

De Dijk, (extra concert)
De Oosterpoort, Groningen

Za 8 dec

Leif de Leeuw Band,
Bluestrafic goes Live, Berlinge

Za 8 dec

Tim Knol,
De Metropool, Hengelo

Zo 9 dec

K’s Choice,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Zo 9 dec

Nathan Bell,
Q-Factory, Amsterdam

Zo 9 dec

Leif de Leeuw Band,
Beauforthuis, Austerlitz,

Zo 9 dec

Trixie Whitley,
De Melkweg, Amsterdam

Ma 10 dec

Dries + Bruno DeNeckere & Friends,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 10 dec

BILLY & BLOOMFISH,
Crossroads Sessie,
Het Vestzaktheater, Moeregrebstraat 18,
Bergen op Zoom
info: crossroadsradio@home.nl

Do 13 dec

Michell David & The Gospel Sessions,
Doornroosje, Nijmegen

Do 13 dec

Folk Road Show,
Live Stage Marnix,
De Bospoort, Ede

Do 13 dec

Kim Janssen,
De Mezz, Breda

Do 13 dec

Sven Hammond,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Vrij 14 dec

Matthews Southern Comfort,
Luxor Live, Arnhem

Vrij 14 dec

The Dawn Brothers,
Simplon, Groningen

Vrij 14 dec

Verbraak & Van Bijnen,
Trouble Tree Folkclub,
Slotzaal van de Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn

Za 15 dec

Tim Akkerman sings The Boss,
Paard van Troje, Den Haag

Za 15 dec

The Dawn Brothers,
Bitterzoet, Amsterdam

Za 15 dec

Leif de Leeuw Band,
Q-Factory, Amsterdam

Za 15 dec

Matthews Southern Comfort,
Parkstad Theater, Heerlen

Zo 16 dec

Jay-Roon,
De Amer, Amen

Ma 17 dec

Oh Susanna & Hidden Agenda DeLuxe,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 17 dec

Bent van Looy,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Di 18 dec

Hidden X-Mas Deluxe & Oh Susanna,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 18 dec

Dieter van der Westen Band,
Q-Bus, Leiden

Wo 19 dec

English & Hareza,
Roots in ’t Groen,
Het Koepelhuys van Heerenhuys 23, Geldrop

Wo 19 dec

Bent van Looy,
De Roma, Antwerpen (B)

Do 20 dec

The Dawn Brothers,
013, Tilburg

Do 20 dec

Guy Verlinde & The Mighty Gators,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Do 20 dec

Hidden Agenda DeLuxe & Oh Susanna,
Puur Wit, Terheijden

Vrij 21 dec

Kayak,
De Mezz, Breda

Vrij 21 dec

Lorcan Mac Mathuna & Martin Tourish & Daire Bracken,
Roots aan de Zaan,
De Kleine Waarheid, Zaandan

Za 22 dec

Hidden Agenda DeLuxe & Oh Susanna,
In The Woods, Leusden

Za 22 dec

Gare Du Nord,
Paard van Troje, Den Haag

Zo 23 dec

Danny Vera,
Paradiso, Amsterdam

Zo 23 dec

T-99,
De Gouden Leeuw, Donge

Do 27 dec

Bakersongs,
MATFP, Hilversum

Vrij 28 dec

Kayak,
De Bosuil, Weert

Vrij 28 dec

George Harrison 75 Tribute Band,
Theater De Meerse, Hoofddorp

Za 29 dec

Crazy Little Things,
Queen Tribute,
Gebouw T, Bergen op Zoom

2019

2019

Za 5 jan

Tim Knol,
Sugar Mountain,
Paradiso, Amsterdam

Zo 5 jan

De Wolff,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Ma 7 jan

Grant Peeples & Jaimee Harris,
Meneer Frits, Eindhoven

Di 8 jan

Grant Peeples & Jaimee Harris
Crossroads Sessie,
Het Vestzaktheater, Moeregrebstraat 18,
Bergen op Zoom
info: crossroadsradio@home.nl

Di 8 jan

Matthews Southern Comfort,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Vrij 11 jan

The Dawn Brothers,
Merleyn, Nijmegen

Vrij 11 jan

Robert Jan Stips,
Acoustic Alley, Den Haag

Za 12 jan

Kayak,
De Boerderij, Zoetermeer

Za 12 jan

DeWolff,
Metropool, Hengelo

Za 12 jan

Jeremy Loops,
Paradiso, Amsterdam

Za 12 jan

The Dawn Brothers,
EKKO, Utrecht

Zo 13 jan

The Como Mamas,
Lutherse Kerk, Groningen

Zo 13 jan

Matthews Southern C
omfort,
Groeten uit Oisterwijk, Oisterwijk

Ma 14 jan

Jodymoon,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 14 jan

Snowpatrol,
Ziggo Dome, Amsterdam

Di 15 jan

The Como Mamas,
De Roma, Antwerpen (B)

Wo 16 jan

Jeremy Loops,
O13, Tilburg

Zo 20 jan

K’s Choice,
De Roma, Antwerpen (B)

Zo 20 jan

Chimera,
Roots aan de Zaan,
De Kleine Waarheid, Zaandan

Ma 21 jan

Brooks Williams + Kit Hawes & Aaron Catlow,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 21 jan

K’s Choice,
De Roma, Antwerpen (B)

Di 22 jan

Kit Hawes & Aaron Catlow en Brooks Williams,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 22 jan

ElectroBluesSociety,
De Hip, Deventer

Vrij 25 jan

Neil & Liam Finn,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 25 jan

Margriet Sjoerdsma & Egbert Derix,
Acoustic Alley, Den Haag

Vrij 25 jan

Vicky Swan & Jonny Dyer,
Trouble Tree Folk Club,
Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn

Ma 28 jan

Steam Power,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Vrij 1 feb

Tim Knol,
Underground, Lelystad

Vrij 1 feb

Mother’s Finest,
Metropool, Hengelo

Vrij 1 feb

Gregory Page & Band,
De Spot, Middelburg

Vrij 1 feb

Jesse Dayton & Band,
Peticantus, Hoorn

Vrij 1 feb

K’s Choice,
013, Tilburg

Za 2 feb

Gregory Page & Band,
De Melkerij, Zemst (B)

Za 2 feb

CCC Inc.
Doornroosje, Nijmegen

Zo 3 feb

Gregory Page & Band,
De Amer, Amen

Zo 3 feb

Death Cab for Cutie,
De Roma, Antwerpen (B)

Ma 4 feb

Gregory Page & Band,
Meneer Frits, Eindhoven

Vrij 8 feb

Cam Penner & Jon Wood,
Acoustic Alley, Den Haag

Vrij 8 feb

Christain Kjellvander,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 8 feb

Gregory Page & Band,
LantarenVenster, Rotterdam

Vrij 8 feb

Jez Lowe,
Trouble Tree Folk Club,
Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn

Za 9 feb

Joan Baez,
Kon. Elisabethzaal, Antwerpen (B)

Za 9 feb

Dieter van der Westen Band,
Paradox, Tilburg

Zo 10 feb

Matthews Southern Comfort,
De Amer, Amen

Zo 10 feb

Tim Knol,
Beauforthuis, Austerlitz

Zo 10 feb

Jez Lowe,
Roots aan de Zaan,
De Kleine Waarheid, Zaandan

Ma 11 feb

Cam Penner & Jon Wood,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Di 12 feb

Brian Fallon,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Di 12 feb

The Paper Kites,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Di 12 feb

Thomas Dybdahl,
Paradiso Noord, Amsterdam

Di 12 feb

Adam James Sorensen,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Vrij 15 feb

Joanne Shaw Taylor,
Sugar Mountain,
Paradiso Amsterdam

Za 16 feb

Steve Forbert,
De Oosterpoort, Groningen

Ma 18 feb

Son Of Town Hall & MC Hansen Duo,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Ma 18 feb

Thomas Dybdahl,
Rotonde Botanique, Brussel (B)

Di 19 feb

Simple Minds,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 22 feb

Kayak,
Hedon, Zwolle

Vrij 22 feb

Catherine McLellan & Chris Gauthier,
Acoustic Alley, Den Haag

Za 23 feb

Matthews Southern Comfort,
Parkstad Theater, Heerlen

Ma 25 feb

The Lynnes + Catherine McLellan en Chris Gauthier,
Meneer Frits, Eindhoven

Di 26 feb

Catherine McLellan & Chris Gauthier,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Za 2 maart

CCC Inc,
Roots aan de Zaan,
Fluxus/Verkadezaal, Zaandan

Vrij 8 maart

Kris Delmhorst,
Xinix, Nieuwendijk

Vrij 8 maart

Amanda Anne Platt & The Honeycutters,
Acoustic Alley, Den Haag

Za 9 maart

Kris Delmhorst,
’t Keerpunt, Spijkerboor

Za 9 maart

CCC Inc.,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Za 9 maart

Douwe Bob,
Paradiso, Amsterdam

Zo 10 maart

Kris Delmhorst,
Paradiso (kleine zaal), Amsterdam

Ma 11 maart

Kris Delmhorst + Krista Detor,
Meneer Frits, Eindhoven

Do 14 maart

Amanda Anne Platt & The Honeycutters,
Live Stage Marnix,
De Bospoort, Ede

Do 14 maart

Eriksson Delcroux,
De Roma, Antwerpen (B)

Do 14 maart

Black Box Revelation,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Vrij 15 maart

Raymond van ‘t Groenewoud,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Vrij 15 maart

The Quiggs,
Trouble Tree Folk Club,
Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn

Zo 17 maart

Amanda Anne Platt & Band,
Walhalla, Rotterdam

Zo 17 maart

Kris Delmhorst,
Peticantus, Hoorn

Zo 17 maart

Boo Boo Davis,
CHV Noordkade, Veghel

Ma 18 maart

Mercy John & Band,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Vrij 22 maart

Tradarrr,
Roots aan de Zaan,
Fluxus/Verkadezaal, Zaandan

Vrij 22 maart

Dan Stuart,
Acoustic Alley, Den Haag

Za 23 maart

Boo Boo Davis,
Cafe de Amer, Amen

Zo 24 maart

Boo Boo Davis,
Filmhuis, Zevenaar

Zo 24 maart

Amy MacDonald,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Ma 25 maart

Gilmore & Roberts + Lydia Cole,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Di 26 maart

Anne Soldaat & Jorik van Norden,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 26 maart

Jack Hustinx, Roel Spanjers & Roelof Klijn,
Puur Wit, Terheijden

Wo 27 maart

Boo Boo Davis,
De Verwachting, Assendelft

Do 28 maart

Yes,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Zo 31 maart

Boo Boo Davis,
Heilige Cornelus, Roermond

Ma 1 april

Martin Harley + Hannah Aldridge,
Meneer Frits, Eindhoven

Vrij 5 april

Martin Harley,
De Amer, Amen

Vrij 5 april

The Animals & Friends,
Gebouw T, Bergen op Zoom

Zo 7 april

John Gorka,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Ma 8 april

John Gorka,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Di 9 april

Pharis & Jason Romeo,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Vrij 12 april

Miss Montreal,
De Oosterpoort, Groningen

Vrij 12 april

Pharis & Jason Romero,
Acoustic Alley, Den Haag

Vrij 12 april

Sam Kelly & Two Lost Boys
Trouble Tree Folk Club,
Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn

Vrij 12 april

The Henry Girls,
Roots aan de Zaan,
Fluxus/Verkadezaal, Zaandan

Za 13 april

Miss Montreal,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 14 april

Rufus Wainwright,
De Oosterpoort, Groningen

Zo 14 april

A Small Town Music Walk IX,
Peticantus, Hoorn (en andere locaties)

Ma 15 april

Pharis and Jason Romero,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Do 18 april

Paul Young,
De Roma, Antwerpen (B)

Ma 22 april

Nobody’s Girl: The Sirens of South Austin,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Di 23 april

Hans Theessink,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Di 23 april

Tedeschi Trucks Band,
Ancienne Belgique, Brussel (B)

Do 25 april

Vera van Heeteringen,
Puur Wit, Terheijden

Vrij 26 april

Delines,
Acoustic Alley, Den Haag

Vrij 26 april

Under The Tree Singersong Evening,
met Kieran Halpin & The Lasses
Trouble Tree Folk Club,
Ridderhof, Koudekerk a/d Rijn


Zo 28 april

Amanda Rheaume,
De Oude Veiling, Aalsmeer

Ma 29 april

Danny Schmidt,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Wo 1 mei

Joe Bonamassa,
Kon.Theater Carre, Amsterdam

Do 2 mei

Joe Bonamassa,
Kon.Theater Carre, Amsterdam

Vrij 3 mei

Joe Bonamassa,
Kon.Theater Carre, Amsterdam

Za 4 mei

10 CC,
Kon. Elisabethzaal, Antwerpen (B)

Ma 6 mei

The Delines,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Di 7 mei

Hannah Aldridge,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Vrij 10 mei

Fred Eaglesmith,
Acoustic Alley, Den Haag

Ma 13 mei

Barrelhouse,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Di 14 mei

Amos Lee,
Paradiso, Amsterdam

Wo 15 mei

Amos Lee,
Paradiso, Amsterdam

Vrij 17 mei

Lore,
Roots aan de Zaan,
D
e Kleine Waarheid, Zaandan

Zo 19 mei

Ember Swift,
Podiumcafe Peter en Leni, Steendam

Ma 20 mei

Matthews Southern Comfort,
Mr. Frits, Eindhoven

Di 21 mei

Steampower,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Vrij 24 mei

Steam Power,
Acoustic Alley, Den Haag

Ma 27 mei

Eindhoven SiSo City 2019,
Meneer Frits, Muziekgebouw, Eindhoven

Do 30 mei

Chatham County Line,
Patronaat, Haarlem

Vrij 31 mei

The Young ‘Uns,
Roots aan de Zaan,
D
e Kleine Waarheid, Zaandan

Di 4 juni

The Good Lovelies,
Blue Room Sessions,
Verkadefabriek, Den Bosch

Zo 9 juni

Dale Watson,
Paradiso Noord, Amsterdam

Ma 10 juni

Dale Watson,
Ribs & Blues, Hengelo

Di 18 juni

Spanjers, Dijsseldonk & Planteijdt,

Ma 23 sep

David Philips,
Meneer Frits, Eindhoven

 

Top