Groepsfase

Dag Datum Tijd Thuis Uit Speelstad                                                       Uitslag
Vr. 12 juni 2020 21:00 Turkije ItaliŽ Rome
Za. 13 juni 2020 15:00 Wales Zwitserland Bakoe
Za. 13 juni 2020 18:00 Denemarken Finland Kopenhagen
Za. 13 juni 2020 21:00 BelgiŽ Rusland Sint-Petersburg
Zo. 14 juni 2020 15:00 Engeland KroatiŽ Londen
Zo. 14 juni 2020 18:00 Oostenrijk Play-off Winner D (A) Boekarest
Zo. 14 juni 2020 21:00 Nederland OekraÔne Amsterdam
Ma. 15 juni 2020 15:00 Play-off Winner C TsjechiŽ Glasgow
Ma. 15 juni 2020 18:00 Polen Play-off Winner B Dublin
Ma. 15 juni 2020 21:00 Spanje Zweden Bilbao
Di. 16 juni 2020 18:00 Play-off Winner A (D) Portugal Boedapest
Di. 16 juni 2020 21:00 Frankrijk Duitsland MŁnchen
Wo. 17 juni 2020 15:00 Finland Rusland Sint-Petersburg
Wo. 17 juni 2020 18:00 Turkije Wales Bakoe
Wo. 17 juni 2020 21:00 ItaliŽ Zwitserland Rome
Do. 18 juni 2020 15:00 OekraÔne Play-off Winner D (A) Boekarest
Do. 18 juni 2020 18:00 Denemarken BelgiŽ Kopenhagen
Do. 18 juni 2020 21:00 Nederland Oostenrijk Amsterdam
Vr. 19 juni 2020 15:00 Zweden Play-off Winner B Dublin
Vr. 19 juni 2020 18:00 KroatiŽ TsjechiŽ Glasgow
Vr. 19 juni 2020 21:00 Engeland Play-off Winner C Londen
Za. 20 juni 2020 15:00 Play-off Winner A (D) Frankrijk Boedapest
Za. 20 juni 2020 18:00 Portugal Duitsland MŁnchen
Za. 20 juni 2020 21:00 Spanje Polen Bilbao
Zo. 21 juni 2020 18:00 ItaliŽ Wales Rome
Zo. 21 juni 2020 18:00 Zwitserland Turkije Bakoe
Ma. 22 juni 2020 18:00 Play-off Winner D (A) Nederland Amsterdam
Ma. 22 juni 2020 18:00 OekraÔne Oostenrijk Boekarest
Ma. 22 juni 2020 21:00 Rusland Denemarken Kopenhagen
Ma. 22 juni 2020 21:00 Finland BelgiŽ Sint-Petersburg
Di. 23 juni 2020 21:00 TsjechiŽ Engeland Londen
Di. 23 juni 2020 21:00 KroatiŽ Play-off Winner C Glasgow
Wo. 24 juni 2020 18:00 Play-off Winner B Spanje Bilbao
Wo. 24 juni 2020 18:00 Zweden Polen Dublin
Wo. 24 juni 2020 21:00 Duitsland Play-off Winner A (D) MŁnchen
Wo. 24 juni 2020 21:00 Portugal Frankrijk Boedapest

Achtste Finales

# Dag Datum Tijd Speelstad Thuis Uit                             Uitslag
38 Za. 27 juni 2020 18:00 Amsterdam 2A 2B                                     
37 Za. 27 juni 2020 21:00 Londen 1A 2C
40 Zo. 28 juni 2020 18:00 Boedapest 1C 3D/E/F
39 Zo. 28 juni 2020 21:00 Bilbao 1B 3A/D/E/F
42 Ma. 29 juni 2020 18:00 Kopenhagen 2D 2E
41 Ma. 29 juni 2020 21:00 Boekarest 1F 3A/B/C
44 Di. 30 juni 2020 18:00 Dublin 1D 2F
43 Di. 30 juni 2020 21:00 Glasgow 1E 3A/B/C/D

Kwartfinales

# Dag Datum Tijd Speelstad Thuis Uit                              Uitslag
45 Vr. 3 juli 2020 18:00 Sint-Petersburg Winnaar #41 Winnaar #42                     
46 Vr. 3 juli 2020 21:00 MŁnchen Winnaar #39 Winnaar #37
47 Za. 4 juli 2020 18:00 Bakoe Winnaar #40 Winnaar #38
48 Za. 4 juli 2020 21:00 Rome Winnaar #43 Winnaar #44

Halve finales

# Dag Datum Tijd Speelstad Thuis Uit                              Uitslag 
49 Di. 7 juli 2020 21:00 Londen Winnaar #46 Winnaar #45
48 Wo. 8 juli 2020 21:00 Londen Winnaar #48 Winnaar #47

Finale

# Dag Datum Tijd Speelstad Thuis Uit                              Uitslag
51 Zo. 12 juli 2020 21:00 Londen Winnaar #49 Winnaar #50  


© 2004 - 2020 All Rights Reserved.        powered by