index2
bgeneognodde kwartierstaat bbomen bvoet bboeken bhumanitas email
bgeneomat kwartierstaat bbomen bbloesem bhandwerk bfotos gastneboek


n.a.v. Dhr F. Thiadens in 1964

Gnodde

Eerste Generatie
1. Jans Geert kleermaker, snijder. Trouwde 30-06-1667 te Sappemeer met Mayke Foekens
Kinderen:
Fuicke geb. 17-01-1675  te Sappemeer.
Jolte geb. 17-06-1668 te Sappemeer
* Geert geb. 13-06-1670 te Sappemeer.
Jantjen geb. 04-10-1674 te Sappemeer.
Eltje geb. 07-03-1677 te Sappemeer
Peter geb. 20-06-1680 te Sappemeer.
Engelbert geb. 27-08-1682 te Sappemeer
Jan geb. 08-06-1685 te Sappemeer.
Maria geb. 17-04-1687 te Sappemeer
Marie geb. 16-09-1688 te Sappemeer.
Tjerik geb. 22-10-1690 te Sappemeer

Tweede Generatie
2. Geert Jans Gnodde schipper geb. 1670, overl. 28-09-1719 te Sappemeer, trouwde 31-12-1693 te Sappemeer met Martien Hooytes,
(dochter van Hooite Reenkes Kleininga en Jacobjen Mennes) geb. 05-05-1672 te Sappemeer.
Kinderen:
* Hooyte geb. 11-12-1696 te Sappemeer.
Jan geb. 22-11-1699 te Sappemeer.
Tiske geb. 13-03-1701 te Sappemeer.
Menne geb. 04-03-1703 te Sappemeer, trouwde met Dieuwke Kleys.    afstammelingen Urk afstammelingen Harlingen
Jan geb. 17-05-1705 te Sappemeer, trouwde met Greetje Gokkes.
Reeuwke geb. 12-08-1708 te Sappemeer.
Egbert geb. te Sappemeer, trouwde met Meiske Derks.
Geert geb. 13-08-1713 te Sappemeer

Derde Generatie
3. Hooyte Geerts Gnodde geb. 11-12-1696 te Sappemeer, trouwde 08-01-1719 te Sappemeer met Greetien Heynes
(dochter van Heine Hindriks en Trijntje Melles) geb. 28-08-1695 te Sappemeer.
Kinderen:
Martien geb. 26-11-1719 te Sappemeer.
Geert geb. 23-08-1722 te Sappemeer.
Heine geb. 12-03-1724 te Sappemeer, trouwde met Stijntje Blok.
* Fouke geb. 29-09-1726 te Sappemeer.
Melle geb. 16-01-1729 te Sappemeer.
Jan geb. 08-07-1731 te Sappemeer, trouwde met Aafke Pieters Mennes.
Reeuke geb. 16-04-1734 te Sappemeer.
Rienke geb. 22-09-1737 te Sappemeer, trouwde met Martje Feetses.

Vierde Generatie
4. Fouke Hooytes Gnodde geb. 29-09-1729 te Sappemeer, trouwde 26-09-1756 te Sappemeer met Egbertien Bieze/Epje Jans
(dochter van Jan Jans en Eltje Fockes) geb. 29-09-1936 te Sappemeer, overl. 07-11-1821 te Sappemeer.
Kinderen:
Hooyte geb. 04-09-1757 te Sappemeer, trouwde met Maria Josephs Kinds.
Mayke geb. 14-12-1760 te Sappemeer, trouwde met Jan Jans Schaap.
Grietje geb. 16-09-1764 te Sappemeer, trouwde met Willem Kaspers Mulder.
* Jan geb. 05-07-1767 te Sappemeer.

Vijfde Generatie
5. Jan Foekes Gnodde arbeider, sjouwerman, geb. 05-07-1767 te Sappemeer, overl. 24-11-1853 te Annerveenschekanaal,
trouwde 05-01-1800 te Sappemeer met Cornelisje Geerts Bodewes (dochter van Geert Harms Bodewes en Niesjen Derks Swiers)
geb. 12-06-1774 te Sappemeer, overl. 16-06-1847 te Hoogezand.
Kinderen:
* Focke geb. 02-02-1801 te Sappemeer.
Geert geb. 20-11-1803 te Sappemeer, trouwde met Aaltje Jans Tor en Geessien Bouman.
Niessien geb. 23-05-1806 te Sappemeer.
Egbertje geb. 31-10-1808 te Sappemeer, trouwde met Christiaan Verkerk en Albert Woldekker.
Wiegertje geb. 28-02-1811 te Annerveense Compagnie, trouwde met Frans Matthias Porringa.
Grietje geb. 26-09-1813 te Annerveen, trouwde met Willem Harms Huizingh.

Zesde Generatie
6.Focke Jans Gnodde arbeider, geb. 02-02-1801 te Sappemeer, overl. 26-12-1873 te Drouwenermond, trouwde 26-05-1826 te Gasselte met
Wiechertje Wijchers Geertsema
, (dochter van Wijcher Geerts Geertsema en Rijke Fokkes) geb. 06-10-1797 te Wildevank,
overl. 01-03-1883 te Gasselternijeveenschemond.
Kinderen:
Jan geb. 29-07-1826 te Gasselternijveenschemond, trouwde met Geessien Alberts Panman.
* Rijks geb. 26-04-1829 te Gasselternijveenschemond.
Wieger geb. 08-10-1831 te Gasselternijveenschemond, overl. 06-10-1846 te Buinen.
Kornelia geb. 26-04-1834 te Gasselternijveenschemond, trouwde met Lammert Kneupel.
Geertje geb. 02-03-18 37 te Gasselternijveenschemond, overl. 11-08-1868 te Drouwenermond.
Aaltje geb. 04-02-1841 te Gasselternijveenschemond, trouwde met Frederik Springer.

Zevende Generatie
7. Rijks Fockes Gnodde schipper, geb.26-04-1829 te Gasselte, overl. 20-03-1889 te Bedum, trouwde 19-04-1851 te Gasselte met
Trientje Alberts
Panman (dochter van Albert Wijchers Panman en Hinderkien Jans de Jonge) geb. 17-10-1828 te Onstwedde,
overl. 12-06-1886 te Groningen.
Kinderen :
Wiechertje geb . 02-01-1852 te Gasselternijveenschemond, trouwde met Jacob Hendrik Veldman.
* Albert geb. 19-08-1854 te Gasselternijveenschemond.
Fouke geb. 29-05-1857 te Gasselternijveenschemond, trouwde met Metje Beekman.
Grietje geb. 18-10-1859 te Gasselternijveenschemond, trouwde met Hendrik Kemper.
Jan geb. 21-05-1862 te Gasselternijveenschemond, trouwde met Klaassien Habbing.
Wicher Hollander geb. 19-05-1865 te Gasselternijveenschemond, trouwde met Roelfien Timmer.
Hendrik geb. 31-08-1868 te Gasselternijveen.

Achtste Generatie
8. Albert Gnodde turfgraver, turfschipper, geb. 19-09-1854 te Gasselte, overl. 19-08-1933 te Groningen, trouwde 20-10-1877 te Borger met Geertruida Dol  (dochter van Marten Baas Dol en Sebina Alberts Bos) geb. 29-05-1854 te Stadskanaal, overl. 25-04-1940 te Groningen
Kinderen:
Rieks geb. 01-05-1878 te Nieuw Buinen, trouwde met Berendje Riddering.
* Martend geb. 06-10-1880 te Nieuw Buinen.
Trijntje geb. 22-04-1883 te Drouwenermond, trouwde met Jan Tammo Niewold.
Sebiena geb. 19-01-1886 te Musselkanaal, trouwde met Fokko Lindeman en Geert Ottens.
Fokke geb. 29-07-1888 te Wildevank, trouwde met Lammegien Schut.
Koop geb. 29-10-1891 te Stadskanaal, trouwde met Rieka Wiekens en Elisabeth Gaasendam.
Jan geb. 11-09-1894 te Oude Pekela, trouwde met Geessien Fekkes.
Alberdiene geb.01-01-1896 te Wildevank, trouwde met Johannes Smittenberg.


Negende Generatie
9. Martend Gnodde grondwerker, loswerkman, geb. 06-10-1880 te Borger, overl. 26-06-1936 te Groningen, trouwde 11-09-1902 te Groningen met Fennechie Kruidhof ( dochter van Marten Kruidhof en Leentje ten Cate) geb. 03-02-1879 te Sappemeer overleed 17-01-1976 te Groningen.
Kinderen:
Albert geb. 23-02-1904 te Groningen, trouwde met Hinke Postma.
Leentje geb. 09-07-1906 te Emmen, trouwde met Martinus Bakker.
Geertruida geb. 23-02-1908 te Oude Pekela, trouwde met Abel Elsinga.
Martend geb. 27-02-1910 te Groningen, trouwde met Eva Stad.
* Rieks geb. 15-07-1912 te Groningen.
Harm geb. 27-02-1915 te Groningen, trouwde met Martha Sprenkeling.


Tiende Generatie.
10. Rieks Gnodde zeilmaker, loopjongen, fabrieksarbeider, geb. 15-07-1912 te Groningen, overl. 27-07-1994 te Groningen, trouwde 06-1946
te Groningen met Siertje Smit (dochter van Elzinus Hendrikus Smit en Neeltje de Roo) geb. 12-04-1923 te Onstwedde, overl. 03-1989 te Groningen. Ze zijn in 1966 gescheiden.
Kinderen:
Elzinus Hendrikus    geb.  te Groningen.
Martend                  geb.  te Groningen.
Jan Hendrik             geb.  te Groningen.
* Albert                   geb.  te Groningen.
Harm                       geb.  te Groningen.
Rieks                       geb.  te Groningen.


Elfde Generatie
11. Albert Gnodde geb.  te Groningen, beroep: ijzerwerker/pijplasser, trouwde 08-08-1980 te Zuidhorn met Lammigje Trijntje Matter (dochter van Marginus Matter en Maria Klaver) geb.  te Havelte, beroep: verpleegkundige.
Kinderen:
Maria Tine Marja geb. te Groningen.
Henny Riek          geb.   te Groningen.
Femke Mara        geb. te Groningen.

mochten er op deze homepage onverhoopt teksten, plaatjes of andere zaken staan waarop anderen copyright claimen, meld het me dan s.v.p., zodat datgene kan worden verwijderd. Ook personen, die geen prijs stellen op vermelding in de de gepubliceerde genealogieën etc., worden verzocht mij dat te laten weten, waarna ik hun niet-openbare gegevens zal verwijderen.
e-mail