Voorlopig wedstrijdkalender 2019 -2020

17 Juli 2019

Europese Kampionschappen 23 februari t/M 3 maart 2020 Wroclaw Pol

Vereniging Plaats Datum Ranking
NEDERLANDSKAMPIOENSCHAP 2020 Valkenhuizen ?? en ?? juni 2020
LKK 2019 SSV St Hubertus Wychen 21 mei t/m 24 mei 2020
NK Opgelegd SV Alphen Alphen a/d Rijn ?? t/m ? mei 2020
INTERSHOOT 2019 Den Haag 6, 7 en 8 februari 2020
DK D1 SCHIETSPORTREGIONAAL 2020 DTC D1 Emmen 3 t/m 5 april 2020 R
DK D2 SV De Linge Zetten 14, 18, 19 en maart 2020 R
DK D3 SV A.S.S.V Duivendrecht 5 t/m 8 en 12 t/m 15 maart 2020 R
DK D4 SV Brabant Schietsport Nistelrode 22 t/m 29 maart 2020 R
AK D1 Friesland SV Wilhelmina Leeuwarden 2 en 3 november 2019 R
AK D1 Groningen SV Blijham Blijham 8 t/m 10 november 2019 R
AK D1 NOP/Overijssel SSV Genemuiden Genemuiden 13 t/m 16 november 2019 R
AK D1 Drente Hoogeveensch SV Hoogeveen 28 t/m 30 november 2019 R
AK D2 Veluwe N-Flev SV De Hoven Zutphen 21 t/m 29 oktober 2019 R
AK D2 Achterhoek, Betuwe SV Berkelschutters Borculo 19 t/m 23 november 2019 R
AK D2 Utrecht,Z-Flevo, Go SV ???? R
AK D3 Zuid-H SV Postschutters '63 Rotterdam? 6 t/m 10 November 2019 R
AK D3 Noord-H SSV Schermer Eyland Zuidschermer 18 en 19 januari 2020 R
AK D4 Brabant,Zeeland SV SV De Korrel Landhorst 30 november t/m 4 december 2019 R
AK D4 Limburg SV Doeltreffers Landgraaf 24 november t/m 1 december 2019 R
SV Toxotes Wassenaar 1 t/m 8 oktober 2019 R
SV Op De Korrel Bemmel 3 t/m 12 oktober (m.u.v. 6 okt) 2019 R
SV t'Mikpunt Drouwen 3 t/m 5 oktober 2019 .
SV De Korrel Emmeloord 10 t/m 19 oktober (muv 13 okt) 2019
SV De Wieringermeer Wieringerwerf 12 t/m 13 oktober 2019 R
AK D2 Veluwe SV De Hoven Zutphen 21 t/m 26 oktober 2019 R
Hoogeveense SV Hoogeveen 23 t/m 26 oktober 2019 .
SV Het Trefpunt Poortugaal 26 oktober t/m 2 november 2019 R
SV B.A.S Biddinghuizen 29 oktober t/m 2 november 2019
AK D1 Friesland SV Wilhelmina Leeuwarden 2 en 3 november 2019 R
SV Strijdlust Huissen 6 t/m 11 november 2019
AK D3 Zuid-H SV Postschutters '63 Rotterdam 8 t/m 10 november 2019 R
AK D1 Groningen SV Blijham Blijham 8 t/m 10 november 2019 R
SSV St Hubertus Wijchen 9 t/m 15 november 2019 R
AK N.O.P./Overijssel SV Genemuiden Genemuiden 13 t/m 16 november 2019 R
SV Het Vizier Urk 8, 9, en 14 t/m 16 november 2019
AK D2 Achterhoek, Betuwe SV Berkelschutters Borculo 19 t/m 23 november 2019 R
SV Vechtdal Dalfsen 20 t/m 23 november 2019
SV De Grensstreek Belfeld 21 t/m 24 november 2019
AK D4 Limburg SV Doeltreffers Landgraaf 24 november t/m 1 december 2019 R
AK D1 Drente Hoogeveensch SV Hoogeveen 28 t/m 30 november 2019 R
AK D4 Brabant,Zeeland SV SV De Korrel Landhorst 30 november t/m 4 december 2019 R
LSV Willem Tell Stiens 5 t/m 8 december 2019
SV Ons Genoegen Deventer 9 t/m 13 december 2019
SV De Rustige Schutters Berlicum 10 t/m 15 december 2019 R
SV De Korrel Landhorst 7 t/m 12 Januari 2020 R.
SV Sleen Noordsleen 7, 8, 9 t/m 11 januari 2020
SV De Leuker Swalmen 13 t/m 19 januari 2020 R
SV Drachten Drachten 15 en 18 Januari 2020
SV De Linge Zetten 15, 16, 18 januari 2020 R
AK D3 Noord-H SSV Schermer Eyland Zuidschermer 18 en 19 januari 2020 R
SV Nieuwleusen Nieuwleusen 22 t/m 25 januari 2020 R
SV Diana '85 Emmen 29 t/m 31 januari en 1 februari 2020
SV Postschutters '63 Rotterdam? 3 t/m 9 februari 2020 R
SV LSV Nijverdal Nijverdal 6 t/m 8 februari 2020 R
SV Blijham Blijham 7 t/m 9 februari 2020
SV De Vrijheid Haarlem 8, 9 en 15, 16 februari 2020 R
SV Wilhelmina Leeuwarden 15 en 16 februari 2020
SV De Treffer Noordwolde 18 t/m 22 februari 2020
SV De Vrijheid Wieringen 22 t/m 23 februari 2020 R
Lemster SV Lemmer 26 t/m 29 februari 2020
SV 't Roosje Langenboom 2 t/m 8 maart 2020 R
SV Soranus Wekerom 4 t/m 7 maart 2020 R
DK District 3 A.S.S.V Duivendrecht 5 t/m 8 en 12 t/m 15 maart 2020 R
SSV Genemuiden Genemuiden 11 t/m 14 maart 2020
DK District 2 SV De Linge Zetten 14, 18, 19 en maart 2020 R
SV Op de Korrel Kampen 18 t/m 21 maart 2020
DK District 4 SV Brabant Schietsport Nistelrode 22 t/m 29 maart 2020 R
SV Schaarsbergen Schaarsbergen 23 t/m 30 maart 2020 R
SV De Tjonger Oosterwolde 26 t/m 28 maart 2020 .
DK District 1 SCHIETSPORTREGIONAAL 2020 DTC D1 Emmen 3 t/m 5 april 2020 R
SV Alphen Alphen a.d. Rijn 14 t/m 19 april 2020 .
SV De Klapster Schutters Musselkanaal 21 t/m 25 april 2020 .
Hoogeveense SV Hoogeveen 29,30 April 1 en 2 mei 2020 .
LKK 2019 SSV St Hubertus Wychen 21 mei t/m 24 mei 2020
.
.
.

17 Juli 2019

Koninklijke Nederlandse Schietsport Associatie. KNSA