vissen2 (21K) Aquatropic vissen019 (24K)

gastenboek

toevoegen.


bedankt voor alle info,handig te vinden,duidelijk
jay
den bosch, - Thu Oct 18 13:13:59 2012
Mooie site met veel nuttige informatie, zeker voor de beginnende.
Marcel
Nunspeet, - Wed Apr 25 10:59:12 2012
zeer mooie beschreven
jan van de wier
hongarijen, - Fri Dec 19 11:56:09 2008
zeer duidelijke uitleg van alles,echt een mooie sitevoor de beginner
j.nauts

landgraaf, - Sat Nov 29 18:56:31 2008
Ziet er werkelijk goed uit en de opmerkingen zijn toe the point. Mis nog een stukje over verwarming, of heb ik niet goed gekeken??
Koos

Putten, - Thu Jan 17 21:38:42 2008

Antwoord - Klopt staat nog niks over verwarming. Dat zal ik binnenkort mischien uitwerken.
ik ben diegene die je vorige aquarium heeft gekocht. de site is erg mooi. zal binnenkort een fototje sturen. en trouwens een gelukkig en gezond 2008.
jeff

heerlen, - Wed Jan 9 13:34:49 2008

Antwoord - Ziet er goed uit. Houden zo!
Hallo Super Homepage,klasse gemacht,super Bilder.MfG Danny www.malawi-coast.de
Danny Kolbe

Delitzsch/Germany, - Sun Dec 23 20:41:51 2007

Antwoord -Danke!
Hele leuke site, mooie discussen ook. Veel werk aan die beestjes? Groeten, Max.
Max

simpelveld, - Sun Dec 2 17:44:17 2007

Antwoord - Valt wel mee
sjoan gedoan, mÍr wie geit det noe mÍt die bevruchting van die eikes? wae loate ut oos ins hoarfien oetlegge
de femelie

oet mezeik, - Fri Nov 30 20:36:28 2007
Je kunt zien dat het je hobby is,met zo veel zorg samengesteld.Ziet er prachtig uit.
Claar

Susteren, - Mon Nov 5 00:07:09 2007
Geweldig, kom graag een keertje kijken.
Renť

Susteren, - Sun Oct 21 13:40:25 2007
zeer netjes en verzorgt.
mam en pap

nieuwstadt, - Fri Oct 19 19:12:29 2007